Rumah > Produk > Perintang > Melalui Hole Perintang > WW1FT768R
Permintaan Quote
Melayu
1083304Image WW1FT768R.Stackpole Electronics, Inc.
WW1FT768R
  • Nombor Bahagian
    WW1FT768R
  • Penerangan
    RES 768 OHM 1W 1% AXIAL
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    ±20ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.110" Dia x 0.375" L (2.79mm x 9.53mm)
  • Mod panel
    768 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    1W
  • Nama lain
    WW 1 768 1% R