Rumah > Produk > Perintang > Melalui Hole Perintang > WW3JBR100
Permintaan Quote
Melayu
5273319Image WW3JBR100.Stackpole Electronics, Inc.
WW3JBR100
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    WW3JBR100
  • Penerangan
    RES 0.1 OHM 3W 5% AXIAL
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    ±90ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    Axial
  • Saiz / Dimensi
    0.187" Dia x 0.560" L (4.75mm x 14.22mm)
  • Siri
    WW
  • Mod panel
    100 mOhms
  • Kuasa (Watt)
    3W
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Axial
  • Nama lain
    WW 3 0.1 5% B
    WW30.15%B
    WW30.15%B-ND
    WW30.1JB
    WW30.1JB-ND
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 350°C
  • Bilangan Penamatan
    2
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    16 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
  • ciri-ciri
    Moisture Resistant
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    100 mOhms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound