Rumah > Produk > Penyambung, interkoneksi > Kad Edge Penyambung - Edgeboard Penyambung > ABC44HETS
Permintaan Quote
Melayu
ABC44HETS
Dalam stok
10+
  • Nombor Bahagian
    ABC44HETS
  • Penerangan
    CONN EDGE DUAL FMALE 44POS 0.100
  • Model ECAD
  • penamatan
    Solder
  • Siri
  • Baca Out
    Single
  • Pitch
    0.100" (2.54mm)
  • pembungkusan
    Tray
  • Suhu Operasi
    -65°C ~ 150°C
  • Bilangan Baris
    1
  • Bilangan Jawatan / Bay / Row
  • Bilangan Jawatan
    44
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Bahan - Insulation
    Polyphenylene Sulfide (PPS)
  • Pengilang Standard Lead Time
    3 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • jantina
    Female
  • flange Ciri
    Side Mount Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia
  • ciri-ciri
  • Jenis hubungan
    Cantilever
  • Hubungi bahan
    Beryllium Copper
  • Hubungi Selesai Ketebalan
    10.0µin (0.25µm)
  • Hubungi Selesai
    Gold
  • warna
  • Jenis kad
    Non Specified - Dual Edge
  • Ketebalan kad
    0.062" (1.57mm)