Permintaan Quote
Melayu
3998910Image PEC36SAFN.Sullins Connector Solutions
PEC36SAFN
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    PEC36SAFN
  • Penerangan
    CONN HEADER .100 SINGL STR 36POS
  • Model ECAD
  • Penilaian voltan
  • penamatan
    Solder
  • Style
    Board to Board or Cable
  • menyelubungi
    Unshrouded
  • Siri
  • Row Jarak - Mengawan
  • Pitch - Mengawan
    0.100" (2.54mm)
  • pembungkusan
    Bulk
  • Secara keseluruhan Cara Negara
    0.950" (24.13mm)
  • Nama lain
    S1062E-36
  • Suhu Operasi
    -65°C ~ 125°C
  • Bilangan Baris
    1
  • Bilangan Jawatan Sarat
    All
  • Bilangan Jawatan
    36
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Bahan Terbakar Rating
    UL94 V-0
  • Mengawan menyusun Heights
  • Pengilang Standard Lead Time
    3 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Berbeza Penghantaran Data
    Polybutylene Terephthalate (PBT)
  • penebat Tinggi
    0.100" (2.54mm)
  • penebat Warna
    Black
  • Perlindungan Ingress
  • ciri-ciri
  • Jenis Fastening
    Push-Pull
  • Penerangan terperinci
    Connector Header Through Hole 36 position 0.100" (2.54mm)
  • Rating Semasa
    3A
  • Jenis hubungan
    Male Pin
  • Hubungi bentuk
    Square
  • Hubungi bahan
    Phosphor Bronze
  • Cara Negara - Post
    0.620" (15.75mm)
  • Cara Negara - Mengawan
    0.230" (5.84mm)