Rumah > Produk > Peminat, Pengurusan Thermal > Peminat DC > KD1204PFS3 H
Permintaan Quote
Melayu
1289460Image KD1204PFS3 H.Sunon
KD1204PFS3 H
  • Nombor Bahagian
    KD1204PFS3 H
  • Penerangan
    FAN AXIAL 40X10.5MM 12VDC WIRE
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • lebar
    10.50mm
  • Berat
    0.034 lb (15.42g)
  • Julat voltan
    6 ~ 13.8VDC
  • Voltan - Rated
    12VDC
  • penamatan
    2 Wire Leads
  • Tekanan statik
    0.080 in H2O (19.9 Pa)
  • Saiz / Dimensi
    Square - 40mm L x 40mm H
  • Siri
    KD
  • RPM
    4200 RPM
  • Kuasa (Watt)
    700mW
  • Nama lain
    K1240PFS34---RH
  • Suhu Operasi
    14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
  • Noise
    22.0 dB(A)
  • Bahan - Frame
    Polybutylene Terephthalate (PBT)
  • Bahan - Blade
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Perlindungan Ingress
  • ciri-ciri
  • Jenis Fan
    Tubeaxial
  • Rating Semasa
    0.060A