Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > KRL2012E-M-R006-F-T5
Permintaan Quote
Melayu
6389928Image KRL2012E-M-R006-F-T5.Susumu
KRL2012E-M-R006-F-T5
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    KRL2012E-M-R006-F-T5
  • Penerangan
    RES 0.006 OHM 1W 0805 WIDE
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    ±50ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    2012
  • Saiz / Dimensi
    0.049" L x 0.079" W (1.25mm x 2.00mm)
  • Siri
    KRL
  • Mod panel
    6 mOhms
  • Kuasa (Watt)
    1W
  • pembungkusan
    Original-Reel®
  • Pakej / Kes
    Wide 0805 (2012 Metric), 0508
  • Nama lain
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 155°C
  • Bilangan Penamatan
    2
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    37 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.028" (0.70mm)
  • ciri-ciri
    Automotive AEC-Q200, Current Sense
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    6 mOhms ±1% 1W Chip Resistor Wide 0805 (2012 Metric), 0508 Automotive AEC-Q200, Current Sense Metal Foil