Rumah > Produk > Pengaruh, Gelung, pencekik > Inductors tetap > PCMB104T-2R0MS
Permintaan Quote
Melayu
1842896Image PCMB104T-2R0MS.Susumu
PCMB104T-2R0MS
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
500+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    PCMB104T-2R0MS
  • Penerangan
    FIXED IND 2UH 14A 5.8 MOHM SMD
  • Model ECAD
  • Jenis
  • Toleransi
    ±20%
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Saiz / Dimensi
    0.433" L x 0.394" W (11.00mm x 10.00mm)
  • perisai
    Unshielded
  • Siri
    PCMB
  • penilaian
  • Q @ Freq
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    Nonstandard
  • Nama lain
  • Suhu Operasi
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Bahan - Teras
  • Pengilang Standard Lead Time
    12 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Frekuensi Induktans - Ujian
    100kHz
  • inductance
    2µH
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.150" (3.80mm)
  • Kekerapan - Sendiri salunan
  • Penerangan terperinci
    2µH Unshielded Inductor 14A 5.8 mOhm Max Nonstandard
  • DC Rintangan (DCR)
    5.8 mOhm Max
  • Rating Semasa
    14A
  • Semasa - Ketepuan
    14A