Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - Diod > PGSMAJ54A R3G
Permintaan Quote
Melayu
5192146Image PGSMAJ54A R3G.TSC (Taiwan Semiconductor)
PGSMAJ54A R3G
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1800+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    PGSMAJ54A R3G
  • Penerangan
    DIODE, TVS, UNIDIRECTIONAL
  • Status Status Percuma / Rosh Status
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Voltan - Songsang Standoff (Typ)
    54V
  • Voltan - Pengapitan (Max) @ IPP
    87.1V
  • Voltan - Breakdown (Min)
    60V
  • Saluran satu arah
    1
  • Jenis
    Zener
  • Pembekal Peranti Pakej
    DO-214AC (SMA)
  • Siri
    Automotive, AEC-Q101
  • Perlindungan Talian kuasa
    No
  • Power - Pulse Peak
    400W
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    DO-214AC, SMA
  • Nama lain
    PGSMAJ54AR3GTR
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 175°C (TJ)
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    21 Weeks
  • Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    4.6A