Rumah > Produk > Pengaruh, Gelung, pencekik > Inductors tetap > HM13-05003LF
Permintaan Quote
Melayu
HM13-05003LF
  • Nombor Bahagian
    HM13-05003LF
  • Penerangan
    FIXED IND 500UH 2.75A 250 MOHM
  • Model ECAD
  • Jenis
    Toroidal
  • Toleransi
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Saiz / Dimensi
    1.450" L x 0.728" W (36.83mm x 18.50mm)
  • perisai
    Unshielded
  • Siri
    HM13
  • penilaian
  • Q @ Freq
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Radial
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 125°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Bahan - Teras
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Frekuensi Induktans - Ujian
    100kHz
  • inductance
    500µH
  • Tinggi - Duduk (Max)
    1.700" (43.18mm)
  • Kekerapan - Sendiri salunan
  • Penerangan terperinci
    500µH Unshielded Toroidal Inductor 2.75A 250 mOhm Max Radial
  • DC Rintangan (DCR)
    250 mOhm Max
  • Rating Semasa
    2.75A