Rumah > Produk > Pengaruh, Gelung, pencekik > Inductors tetap > HM17-875100LF
Permintaan Quote
Melayu
HM17-875100LF
  • Nombor Bahagian
    HM17-875100LF
  • Penerangan
    FIXED IND 10UH 2.9A 50 MOHM TH
  • Model ECAD
  • Jenis
    Wirewound
  • Toleransi
    ±20%
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Saiz / Dimensi
    0.307" Dia (7.80mm)
  • perisai
    Unshielded
  • Siri
    HM17
  • penilaian
  • Q @ Freq
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Radial
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 125°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Bahan - Teras
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Frekuensi Induktans - Ujian
    100kHz
  • inductance
    10µH
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.295" (7.50mm)
  • Kekerapan - Sendiri salunan
  • Penerangan terperinci
    10µH Unshielded Wirewound Inductor 2.9A 50 mOhm Max Radial
  • DC Rintangan (DCR)
    50 mOhm Max
  • Rating Semasa
    2.9A