Rumah > Produk > Pengaruh, Gelung, pencekik > Inductors tetap > HM50-391KLF
Permintaan Quote
Melayu
HM50-391KLF
  • Nombor Bahagian
    HM50-391KLF
  • Penerangan
    FIXED IND 390UH 570MA 772 MOHM
  • Model ECAD
  • Jenis
  • Toleransi
    ±10%
  • Pembekal Peranti Pakej
    Axial
  • Saiz / Dimensi
    0.295" Dia x 0.630" L (7.50mm x 16.00mm)
  • perisai
    Unshielded
  • Siri
    HM50
  • penilaian
  • Q @ Freq
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Axial
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 105°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Bahan - Teras
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Frekuensi Induktans - Ujian
    1kHz
  • inductance
    390µH
  • Tinggi - Duduk (Max)
  • Kekerapan - Sendiri salunan
  • Penerangan terperinci
    390µH Unshielded Inductor 570mA 772 mOhm Max Axial
  • DC Rintangan (DCR)
    772 mOhm Max
  • Rating Semasa
    570mA
  • Semasa - Ketepuan
    640mA