Rumah > Produk > Pengaruh, Gelung, pencekik > Inductors tetap > HM50-822KLF
Permintaan Quote
Melayu
HM50-822KLF
  • Nombor Bahagian
    HM50-822KLF
  • Penerangan
    FIXED IND 8.2MH 110MA 20.8 OHM
  • Model ECAD
  • Jenis
  • Toleransi
    ±10%
  • Pembekal Peranti Pakej
    Axial
  • Saiz / Dimensi
    0.295" Dia x 0.630" L (7.50mm x 16.00mm)
  • perisai
    Unshielded
  • Siri
    HM50
  • penilaian
  • Q @ Freq
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Axial
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 105°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Bahan - Teras
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Frekuensi Induktans - Ujian
    1kHz
  • inductance
    8.2mH
  • Tinggi - Duduk (Max)
  • Kekerapan - Sendiri salunan
  • Penerangan terperinci
    8.2mH Unshielded Inductor 110mA 20.8 Ohm Max Axial
  • DC Rintangan (DCR)
    20.8 Ohm Max
  • Rating Semasa
    110mA
  • Semasa - Ketepuan
    136mA