Rumah > Produk > Pengaruh, Gelung, pencekik > Inductors tetap > HM53-001R8VLF
Permintaan Quote
Melayu
HM53-001R8VLF
  • Nombor Bahagian
    HM53-001R8VLF
  • Penerangan
    FIXED IND 1.8UH 15A 3.5 MOHM TH
  • Model ECAD
  • Jenis
    Toroidal
  • Toleransi
    ±20%
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Saiz / Dimensi
    0.906" Dia x 0.551" W (23.00mm x 14.00mm)
  • perisai
    Unshielded
  • Siri
    HM53
  • penilaian
  • Q @ Freq
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Radial
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 125°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Bahan - Teras
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Frekuensi Induktans - Ujian
    100kHz
  • inductance
    1.8µH
  • Tinggi - Duduk (Max)
  • Kekerapan - Sendiri salunan
  • Penerangan terperinci
    1.8µH Unshielded Toroidal Inductor 15A 3.5 mOhm Max Radial
  • DC Rintangan (DCR)
    3.5 mOhm Max
  • Rating Semasa
    15A