Rumah > Produk > Pengaruh, Gelung, pencekik > Inductors tetap > HM79-30220LFTR13
Permintaan Quote
Melayu
80618Image HM79-30220LFTR13.TT Electronics
HM79-30220LFTR13
  • Nombor Bahagian
    HM79-30220LFTR13
  • Penerangan
    FIXED IND 22UH 1.07A 129 MOHM
  • Model ECAD
  • Jenis
    Wirewound
  • Toleransi
    ±20%
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Saiz / Dimensi
    0.307" L x 0.276" W (7.80mm x 7.00mm)
  • perisai
    Unshielded
  • Siri
    HM79
  • penilaian
  • Q @ Freq
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    Nonstandard
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 125°C
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Bahan - Teras
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Frekuensi Induktans - Ujian
    1kHz
  • inductance
    22µH
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.138" (3.50mm)
  • Kekerapan - Sendiri salunan
  • Penerangan terperinci
    22µH Unshielded Wirewound Inductor 1.07A 129 mOhm Max Nonstandard
  • DC Rintangan (DCR)
    129 mOhm Max
  • Rating Semasa
    1.07A