Rumah > Produk > Transformer > Transformers Power > 0200MD-1-003
Permintaan Quote
Melayu
622498Image 0200MD-1-003.Talema
0200MD-1-003
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    0200MD-1-003
  • Penerangan
    XFMR TOROIDAL MED GRADE 200VA
  • Model ECAD
  • Berat
    5 lbs (2.3kg)
  • Voltan - Menengah (Beban penuh)
    Parallel 120V, Series 240V
  • Voltan - Primary
    100V, 120V, 200V, 240V
  • Voltan - Pengasingan
    5000Vrms
  • Jenis
    Toroidal
  • Style penamatan
    Wire Leads
  • Saiz / Dimensi
    117.00mm Dia x 56.00mm W
  • Siri
    MD
  • Menengah penggulungan (s)
    Single, Multiple Taps
  • Primary Penggulungan (s)
    Dual, Multiple Taps
  • Power - Max
    200 VA
  • Nama lain
  • pemasangan Jenis
    Chassis Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    18 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
  • Semasa - Output (Max)
    Parallel 1.67A, Series 830mA