Rumah > Produk > Supplies Power - Luar / Dalaman (Off-Board) > AC AC Wall Adapter > 830AS16090
Permintaan Quote
Melayu
830AS16090
  • Nombor Bahagian
    830AS16090
  • Penerangan
    AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 16V 14W
  • Model ECAD
  • Voltan - Output
    16VAC
  • Voltan - Input
    120VAC
  • Saiz / Dimensi
    2.07" L x 2.28" W x 3.58" H (52.5mm x 58.0mm x 91.0mm)
  • Siri
    830AS
  • rantau Digunakan
    North America
  • Kuasa (Watt)
    14W
  • penyambung output
    Barrel Plug R/A, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 12.5mm
  • Nama lain
    MT7168
  • Suhu Operasi
    -10°C ~ 40°C
  • No Penggunaan Beban Power
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Jenis Input
    Fixed Blade
  • penyambung Input
    NEMA 1-15P
  • borang
    Wall Mount
  • kecekapan
  • Penerangan terperinci
    16VAC 900mA AC/AC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
  • Semasa - Output (Max)
    900mA
  • Cord Panjang
    72" (1.83m)