Rumah > Produk > Sensor, transduser > Transduser semasa > F01P025S05L
Permintaan Quote
Melayu
3234312Image F01P025S05L.Tamura
F01P025S05L
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    F01P025S05L
  • Penerangan
    SENSOR
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan
    5V
  • Siri
    F01P
  • Jenis sensor
    Flux Gate, Closed Loop
  • kepekaan
    25mV/A
  • Masa tindak balas
    0.3µs
  • polarisasi
    Bidirectional
  • pembungkusan
  • Pakej / Kes
  • Pengeluaran
    Ratiometric, Voltage
  • Nama lain
    9-F01P025S05LZY
    MT7397
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • Bilangan Saluran
    1
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Pengilang Standard Lead Time
    24 Weeks
  • kelinearan
    ±1%
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • kekerapan
    300kHz
  • untuk Mengukur
    AC/DC
  • Penerangan terperinci
    Current Sensor 25A 1 Channel Flux Gate, Closed Loop Bidirectional
  • Semasa - Bekalan (Max)
    35mA
  • Semasa - Sensing
    25A
  • Ketepatan
    ±1.8%