Rumah > Produk > Sensor, transduser > Transduser semasa > L18P030D15
Permintaan Quote
Melayu
2628941Image L18P030D15.Tamura
L18P030D15
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
600+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    L18P030D15
  • Penerangan
    SENSOR CURRENT HALL 30A AC/DC
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan
    ±15V
  • Siri
  • Jenis sensor
    Hall Effect, Open Loop
  • kepekaan
  • Masa tindak balas
    5µs
  • polarisasi
    Bidirectional
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Module
  • Pengeluaran
    Ratiometric, Voltage
  • Nama lain
    MT7317
    S1-L18P030D15EY
  • Suhu Operasi
    -30°C ~ 80°C
  • Bilangan Saluran
    1
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • kelinearan
    ±1%
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • kekerapan
    DC ~ 100kHz
  • untuk Mengukur
    AC/DC
  • Penerangan terperinci
    Current Sensor 30A 1 Channel Hall Effect, Open Loop Bidirectional Module
  • Semasa - Bekalan (Max)
    15mA
  • Semasa - Sensing
    30A