Permintaan Quote
Melayu
4967007Image WSX135-1770-R.Triad Magnetics
WSX135-1770-R
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    WSX135-1770-R
  • Penerangan
    AC/DC WALL MNT ADAPTER 13.5V 24W
  • Model ECAD
  • Berat
  • Voltan - Output
    13.5V
  • Voltan - Input
    90 ~ 264 VAC
  • Saiz / Dimensi
    3.02" L x 1.87" W x 1.38" H (76.8mm x 47.5mm x 35.0mm)
  • Siri
    WSX
  • rantau Digunakan
    International
  • Kuasa (Watt)
    24W
  • polarisasi
    Negative Center
  • penyambung output
    Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
  • Nama lain
  • Suhu Operasi
    0°C ~ 45°C
  • No Penggunaan Beban Power
    100mW (Max)
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    Not Applicable
  • Pengilang Standard Lead Time
    12 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Jenis Input
    Multi-Blade (Included)
  • penyambung Input
    Multi-Blade
  • borang
    Wall Mount
  • kecekapan
    Level VI
  • Penerangan terperinci
    13.5V 24W AC/DC External Wall Mount Adapter Multi-Blade (Included) Input
  • Semasa - Output (Max)
    1.77A
  • Cord Panjang
    72" (1.83m)