Permintaan Quote
Melayu
PDUMV20HVNET2LX
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    PDUMV20HVNET2LX
  • Penerangan
    PDU SWITCHED 208/230V 20A 7 C13
  • Status Status Percuma / Rosh Status
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Berat
    6 lbs (2.7kg)
  • Voltan - Input
    208V, 230V
  • Jenis
    PDU (Power Distribution Unit)
  • Siri
  • rantau Digunakan
    North America
  • Perlindungan sarat
    None
  • pemasangan Jenis
    Rack, Vertical
  • Lines Media Dilindungi
  • Pengilang Standard Lead Time
    2 Weeks
  • perumahan bahan
  • ciri-ciri
    Ethernet Control and Monitor Interface for Individual Outlets, Programmable Alerts, Load Meter
  • tenaga
  • Semasa - Max
    20A
  • Cord Panjang
    10' (3.05m)
  • Penyambung - AC Output
    IEC 320-C13 (7), C19 (1)
  • Penyambung - AC Input
    IEC 320-C20, NEMA L6-20P
  • kelulusan
    CE, NOM, UL
  • AC Outlets
    8
PDUMV20HVNET
PDUMV20HVNET
Penerangan: PDU SWITCHED 208V-240V 20A C13