Rumah > Produk > Supplies Power - Lembaga Mount > DC DC Converters > V110C28T100BL
Permintaan Quote
Melayu
290703
V110C28T100BL
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    V110C28T100BL
  • Penerangan
    DC DC CONVERTER 28V 100W
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Voltan - Output 3
  • Voltan - Output 2
  • Voltan - Output 1
    28V
  • Voltan - Pengasingan
    3kV
  • Voltan - Input (Min)
    66V
  • Voltan - Input (Max)
    154V
  • Jenis
    Isolated Module
  • Saiz / Dimensi
    2.28" L x 1.45" W x 0.62" H (57.9mm x 36.8mm x 15.7mm)
  • Siri
    MICRO
  • Kuasa (Watt)
    100W
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Quarter Brick
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 100°C
  • Jumlah Output
    1
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    16 Weeks
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • ciri-ciri
    OVP, UVLO
  • kecekapan
    86.3%
  • Penerangan terperinci
    Isolated Module DC DC Converter 1 Output 28V 3.57A 66V - 154V Input
  • Semasa - Output (Max)
    3.57A
  • Nombor Bahagian Asas
    V110C28T100
  • aplikasi
    ITE (Commercial)
V110C28T100B
V110C28T100B
Penerangan: DC DC CONVERTER 28V 100W