Rumah > Produk > Supplies Power - Lembaga Mount > DC DC Converters > V110C36M100B
Permintaan Quote
Melayu
V110C36M100B
  • Nombor Bahagian
    V110C36M100B
  • Penerangan
    DC DC CONVERTER 36V 100W
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • Voltan - Output 1
    36V
  • Voltan - Pengasingan
    3kV
  • Voltan - Input (Min)
    66V
  • Voltan - Input (Max)
    154V
  • Saiz / Dimensi
    2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
  • Kuasa (Watt)
    100W
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 100°C
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • kecekapan
    86.4%
  • Penerangan terperinci
    Isolated Module DC DC Converter 1 Output 36V 2.78A 66V - 154V Input
  • Semasa - Output (Max)
    2.78A
  • Nombor Bahagian Asas
    V110C36M100
  • aplikasi
    ITE (Commercial)
V110C36M100BG3
V110C36M100BG3
Penerangan: DC DC CONVERTER 36V 100W