Rumah > Produk > Supplies Power - Lembaga Mount > DC DC Converters > V110C48T100BN2
Permintaan Quote
Melayu
V110C48T100BN2
  • Nombor Bahagian
    V110C48T100BN2
  • Penerangan
    DC DC CONVERTER 48V 100W
  • Voltan - Output 1
    48V
  • Voltan - Pengasingan
    3kV
  • Voltan - Input (Min)
    66V
  • Voltan - Input (Max)
    154V
  • Saiz / Dimensi
    2.28" L x 1.45" W x 0.62" H (57.9mm x 36.8mm x 15.7mm)
  • Kuasa (Watt)
    100W
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 100°C
    Through Hole
    Lead free / RoHS Compliant
  • kecekapan
    85.6%
  • Penerangan terperinci
    Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V 2.08A 66V - 154V Input
  • Semasa - Output (Max)
    2.08A