Rumah > Produk > Supplies Power - Lembaga Mount > DC DC Converters > V110C8T75BL3
Permintaan Quote
Melayu
V110C8T75BL3
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    V110C8T75BL3
  • Penerangan
    DC DC CONVERTER 8V 75W
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • Voltan - Output 1
    8V
  • Voltan - Pengasingan
    3kV
  • Voltan - Input (Min)
    66V
  • Voltan - Input (Max)
    154V
  • Saiz / Dimensi
    2.28" L x 1.45" W x 0.62" H (57.9mm x 36.8mm x 15.7mm)
  • Kuasa (Watt)
    75W
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 100°C
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    16 Weeks
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • kecekapan
    84.3%
  • Penerangan terperinci
    Isolated Module DC DC Converter 1 Output 8V 9.38A 66V - 154V Input
  • Semasa - Output (Max)
    9.38A