Rumah > Produk > Perintang > Melalui Hole Perintang > FLAX39R000F
Permintaan Quote
Melayu
263332
FLAX39R000F
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
20+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    FLAX39R000F
  • Penerangan
    RES 39 OHM 1% 1/8W RADIAL
  • Status Status Percuma / Rosh Status
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    ±5ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    Radial Lead
  • Saiz / Dimensi
    0.220" L x 0.087" W (5.60mm x 2.20mm)
  • Siri
    FLA
  • Mod panel
    39 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    0.125W, 1/8W
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Radial
  • Suhu Operasi
    -25°C ~ 155°C
  • Bilangan Penamatan
    2
  • Pengilang Standard Lead Time
    16 Weeks
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.264" (6.70mm)
  • ciri-ciri
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    39 Ohms ±1% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Radial Metal Foil