Rumah > Produk > Perintang > Perintang khusus > FNPZR1000D
Permintaan Quote
Melayu
FNPZR1000D
  • Nombor Bahagian
    FNPZR1000D
  • Penerangan
    RES SHUNT 0.1 OHM 0.5% 500W
  • Status Status Percuma / Rosh Status
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Jenis
    Shunt, Battery
  • Toleransi
    ±0.5%
  • suhu Pekali
    ±1ppm/°C
  • Siri
    FNP
  • Mod panel
    100 mOhms
  • Kuasa (Watt)
    500W
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • pemasangan Jenis
    Chassis Mount
  • Penerangan terperinci
    100 mOhms ±0.5% 500W Shunt, Battery Specialized Resistor Metal Foil ±1ppm/°C Chassis Mount