Rumah > Produk > Perintang > Melalui Hole Perintang > MAX100R00D
Permintaan Quote
Melayu
MAX100R00D
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
20+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    MAX100R00D
  • Penerangan
    RES 100 OHM 0.5% 0.3W RADIAL
  • Status Status Percuma / Rosh Status
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±0.5%
  • suhu Pekali
    ±5ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    Radial Lead
  • Saiz / Dimensi
    0.311" L x 0.110" W (7.90mm x 2.80mm)
  • Siri
    MA
  • Mod panel
    100 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    0.3W
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Radial
  • Suhu Operasi
    -65°C ~ 175°C
  • Bilangan Penamatan
    2
  • Pengilang Standard Lead Time
    14 Weeks
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.335" (8.50mm)
  • ciri-ciri
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    100 Ohms ±0.5% 0.3W Through Hole Resistor Radial Metal Foil