Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > MP2K200T
Permintaan Quote
Melayu
603068
MP2K200T
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
10+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    MP2K200T
  • Penerangan
    MP2K200 .01% 175685-01 GE AVIATI
  • Status Status Percuma / Rosh Status
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±0.05%
  • suhu Pekali
    ±5ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    2-SMD
  • Saiz / Dimensi
    0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
  • Siri
    MP
  • Mod panel
    2.2 kOhms
  • Kuasa (Watt)
    0.1W, 1/10W
  • pembungkusan
  • Pakej / Kes
    1210 (3225 Metric), J-Lead
  • Suhu Operasi
    -65°C ~ 175°C
  • Bilangan Penamatan
    2
  • Pengilang Standard Lead Time
    18 Weeks
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.087" (2.20mm)
  • ciri-ciri
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    2.2 kOhms ±0.05% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 1210 (3225 Metric), J-Lead Metal Foil