Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > RBFJR1400JL
Permintaan Quote
Melayu
701697
RBFJR1400JL
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
100+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    RBFJR1400JL
  • Penerangan
    RBFJR1400JL 25 PPM REELED
  • Status Status Percuma / Rosh Status
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    ±25ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    2512
  • Saiz / Dimensi
    0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm)
  • Siri
    RBF
  • Mod panel
    140 mOhms
  • Kuasa (Watt)
    1W
  • pembungkusan
  • Pakej / Kes
    2512 (6432 Metric)
  • Suhu Operasi
    -65°C ~ 155°C
  • Bilangan Penamatan
    2
  • Pengilang Standard Lead Time
    11 Weeks
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.041" (1.05mm)
  • ciri-ciri
    Current Sense
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    140 mOhms ±5% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Current Sense Metal Foil