Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > RWC100R00B
Permintaan Quote
Melayu
RWC100R00B
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
100+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    RWC100R00B
  • Penerangan
    RWC100R0B 2 PPM BULK
  • Status Status Percuma / Rosh Status
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±0.1%
  • suhu Pekali
    ±2ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    1206
  • Saiz / Dimensi
    0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
  • Siri
    RWC
  • Mod panel
    100 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    0.3W
  • pembungkusan
  • Pakej / Kes
    1206 (3216 Metric)
  • Suhu Operasi
    -65°C ~ 155°C
  • Bilangan Penamatan
    2
  • Pengilang Standard Lead Time
    18 Weeks
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.024" (0.60mm)
  • ciri-ciri
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    100 Ohms ±0.1% 0.3W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Metal Foil