Rumah > Produk > Perintang > Melalui Hole Perintang > Y1754350R000V9L
Permintaan Quote
Melayu
Y1754350R000V9L
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
100+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    Y1754350R000V9L
  • Penerangan
    RES 350 OHM 1.5W 0.005% AXIAL
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±0.005%
  • suhu Pekali
    ±0.2ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Saiz / Dimensi
    0.500" Dia x 1.000" L (12.70mm x 25.40mm)
  • Siri
    HZ
  • Mod panel
    350 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    1.5W
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Axial
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Bilangan Penamatan
    2
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    21 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
  • ciri-ciri
    Non-Inductive
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    350 Ohms ±0.005% 1.5W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive Metal Foil