Rumah > Produk > Kapasitor > filem Capacitors > DCP4P051007GD4KSC9
Permintaan Quote
Melayu
DCP4P051007GD4KSC9
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    DCP4P051007GD4KSC9
  • Penerangan
    CAP FILM 10UF 10% 1100VDC RAD
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - DC
    1100V (1.1kV)
  • Voltan Rating - AC
  • Toleransi
    ±10%
  • penamatan
    PC Pins
  • Saiz / Dimensi
    1.634" L x 0.787" W (41.50mm x 20.00mm)
  • Siri
  • penilaian
    AEC-Q200
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Radial - 4 Leads
  • Nama lain
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 105°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    Not Applicable
  • Pengilang Standard Lead Time
    18 Weeks
  • Lead Jarak
    1.476" (37.50mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    1.555" (39.50mm)
  • ciri-ciri
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    7.2 mOhms
  • Bahan dielektrik
    Polypropylene (PP), Metallized
  • Penerangan terperinci
    10µF Film Capacitor 1100V (1.1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial - 4 Leads
  • kemuatan
    10µF