Rumah > Produk > Kapasitor > filem Capacitors > 890324025006CS
Permintaan Quote
Melayu
5113961Image 890324025006CS.Wurth Electronics
890324025006CS
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    890324025006CS
  • Penerangan
    CAP FILM 0.033UF 10% 275VAC RAD
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - DC
  • Voltan Rating - AC
    275V
  • Toleransi
    ±10%
  • penamatan
    PC Pins
  • Saiz / Dimensi
    0.709" L x 0.197" W (18.00mm x 5.00mm)
  • Siri
    WCAP-FTX2
  • penilaian
    X2
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Radial
  • Nama lain
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    12 Weeks
  • Lead Jarak
    0.591" (15.00mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.453" (11.50mm)
  • ciri-ciri
  • Bahan dielektrik
    Polypropylene (PP), Metallized
  • Penerangan terperinci
    0.033µF Film Capacitor 275V Polypropylene (PP), Metallized Radial
  • kemuatan
    0.033µF
  • aplikasi
    EMI, RFI Suppression
Penerangan: CAP FILM 0.22UF 10% 275VAC RAD