Permintaan Quote
Melayu
876055Image AHM180PS19C2-8.XP Power
AHM180PS19C2-8
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    AHM180PS19C2-8
  • Penerangan
    AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 180W
  • Model ECAD
  • Berat
    1.4 lbs (635g)
  • Voltan - Output
    19V
  • Voltan - Input
    80 ~ 264 VAC
  • Saiz / Dimensi
    7.87" L x 3.15" W x 1.46" H (200.0mm x 80.0mm x 37.0mm)
  • Siri
    AHM180 (180W)
  • rantau Digunakan
    International
  • Kuasa (Watt)
    180W
  • polarisasi
  • penyambung output
    Power DIN, 4 Pin
  • Nama lain
  • Suhu Operasi
    0°C ~ 60°C
  • No Penggunaan Beban Power
    500mW (Max)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Jenis Input
    Cord (Sold Separately)
  • penyambung Input
    IEC 320-C8
  • borang
    Desktop (Class II)
  • kecekapan
    Level V
  • Penerangan terperinci
    19V 180W AC/DC External Desktop (Class II) Adapter Cord (Sold Separately) Input
  • Semasa - Output (Max)
    9.47A
  • Cord Panjang
    35.4" (0.9m)