Rumah > Produk > Supplies Power - Luar / Dalaman (Off-Board) > LED pemandu > DLG150PS1400-A
Permintaan Quote
Melayu
2801108Image DLG150PS1400-A.XP Power
DLG150PS1400-A
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    DLG150PS1400-A
  • Penerangan
    LED DRIVER CC AC/DC 30-107V
  • Model ECAD
  • Berat
    1.7 lbs (771.1g)
  • Voltan - Output
    30 ~ 107 V
  • Voltan - Pengasingan
    3.75kV
  • Voltan - Input (Min)
    90VAC
  • Voltan - Input (Max)
    305VAC
  • Jenis
    Constant Current
  • topologi
    AC DC Converter
  • Style penamatan
    Wire Leads
  • Saiz / Dimensi
    8.90" L x 2.68" W x 1.54" H (226.0mm x 68.0mm x 39.0mm)
  • Siri
    DLG-HV
  • penilaian
    IP67
  • Kuasa (Watt)
    150W
  • Nama lain
  • Suhu Operasi
    -30°C ~ 70°C
  • Jumlah Output
    1
  • pemasangan Jenis
    Chassis Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    14 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • ciri-ciri
    OCP, OVP, SCP
  • kecekapan
    91%
  • dimming
  • Penerangan terperinci
    1.4A 30 ~ 107 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
  • Semasa - Output (Max)
    1.4A