Rumah > Produk > Supplies Power - Luar / Dalaman (Off-Board) > DC DC Converters > DTE2024S5V1-D
Permintaan Quote
Melayu
4960490Image DTE2024S5V1-D.XP Power
DTE2024S5V1-D
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    DTE2024S5V1-D
  • Penerangan
    DC/DC CONVERTER 5.1V 20W
  • Model ECAD
  • Voltan - Output 4
  • Voltan - Output 3
  • Voltan - Output 2
  • Voltan - Output 1
    5.1V
  • Voltan - Input (Min)
    9V
  • Voltan - Input (Max)
    36V
  • Jenis
    Enclosed
  • Saiz / Dimensi
    3.78" L x 2.13" W x 0.92" H (96.0mm x 54.0mm x 23.3mm)
  • Siri
    DTE20
  • Kuasa (Watt)
    20W
  • pembungkusan
    Bulk
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • Jumlah Output
    1
  • pemasangan Jenis
    DIN Rail
  • Pengilang Standard Lead Time
    14 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • kecekapan
    90%
  • Semasa - Output (Max)
    4A