Rumah > Produk > Supplies Power - Lembaga Mount > DC DC Converters > IHL0215S3V3
Permintaan Quote
Melayu
6721761Image IHL0215S3V3.XP Power
IHL0215S3V3
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    IHL0215S3V3
  • Penerangan
    DC DC CONVERTER 3.3V 2W
  • Model ECAD
  • Voltan - Output 3
  • Voltan - Output 2
  • Voltan - Output 1
    3.3V
  • Voltan - Pengasingan
    5.2kV
  • Voltan - Input (Min)
    13.5V
  • Voltan - Input (Max)
    16.5V
  • Jenis
    Isolated Module
  • Saiz / Dimensi
    0.77" L x 0.39" W x 0.37" H (19.5mm x 10.0mm x 9.5mm)
  • Siri
    IHL02
  • Kuasa (Watt)
    2W
  • pembungkusan
    Tube
  • Pakej / Kes
    7-SIP Module, 4 Leads
  • Nama lain
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 95°C
  • Jumlah Output
    1
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    9 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • ciri-ciri
    SCP
  • kecekapan
    74%
  • Penerangan terperinci
    Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 500mA 13.5V - 16.5V Input
  • Semasa - Output (Max)
    500mA