Rumah > Produk > Supplies Power - Lembaga Mount > DC DC Converters > JCE0312S3V3-H
Permintaan Quote
Melayu
5212448Image JCE0312S3V3-H.XP Power
JCE0312S3V3-H
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
10+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    JCE0312S3V3-H
  • Penerangan
    DC DC CONVERTER 3.3V 3W
  • Model ECAD
  • Voltan - Output 3
  • Voltan - Output 2
  • Voltan - Output 1
    3.3V
  • Voltan - Pengasingan
    3kV
  • Voltan - Input (Min)
    9V
  • Voltan - Input (Max)
    18V
  • Jenis
    Isolated Module
  • Saiz / Dimensi
    1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)
  • Siri
    JCE
  • Kuasa (Watt)
    3W
  • pembungkusan
    Tube
  • Pakej / Kes
    24-DIP Module, 7 Leads
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 100°C
  • Jumlah Output
    1
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    11 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • ciri-ciri
    SCP
  • kecekapan
    74%
  • Penerangan terperinci
    Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 900mA 9V - 18V Input
  • Semasa - Output (Max)
    900mA