Rumah > Produk > Supplies Power - Lembaga Mount > DC DC Converters > JTK3024S12
Permintaan Quote
Melayu
586229Image JTK3024S12.XP Power
JTK3024S12
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    JTK3024S12
  • Penerangan
    DC DC CONVERTER 12V 30W
  • Model ECAD
  • Voltan - Output 3
  • Voltan - Output 2
  • Voltan - Output 1
    12V
  • Voltan - Pengasingan
    1.6kV
  • Voltan - Input (Min)
    9V
  • Voltan - Input (Max)
    36V
  • Jenis
    Isolated Module
  • Saiz / Dimensi
    1.00" L x 1.00" W x 0.43" H (25.4mm x 25.4mm x 10.9mm)
  • Siri
    JTK30
  • Kuasa (Watt)
    30W
  • pembungkusan
    Tube
  • Pakej / Kes
    6-DIP Module
  • Nama lain
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 100°C
  • Jumlah Output
    1
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    9 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • ciri-ciri
    Remote On/Off, OVP, SCP
  • kecekapan
    89%
  • Penerangan terperinci
    Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 2.5A 9V - 36V Input
  • Semasa - Output (Max)
    2.5A