Rumah > Produk > Supplies Power - Lembaga Mount > DC DC Converters > QSB35024S05N
Permintaan Quote
Melayu
1566785Image QSB35024S05N.XP Power
QSB35024S05N
  • Nombor Bahagian
    QSB35024S05N
  • Penerangan
    DC DC CONVERTER 5V 350W
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead percuma / RoHS Compliant
  • Model ECAD
  • Voltan - Output 4
  • Voltan - Output 3
  • Voltan - Output 2
  • Voltan - Output 1
    5V
  • Voltan - Pengasingan
    1500V
  • Voltan - Input (Min)
    18V
  • Voltan - Input (Max)
    36V
  • Jenis
    Isolated Module
  • Pembekal Peranti Pakej
    Half Brick
  • Saiz / Dimensi
    2.40" L x 2.28" W x 0.52" H (61.0mm x 57.9mm x 13.2mm)
  • Siri
    QSB
  • Kuasa (Watt)
    350W
  • pembungkusan
  • Pakej / Kes
    Half Brick
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 100°C (With Derating)
  • Jumlah Output
    1
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
    Lead free / RoHS Compliant
  • ciri-ciri
    Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO
  • kecekapan
    89.5%
  • Penerangan terperinci
    Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 70A 18V - 36V Input
  • Semasa - Output (Max)
    70A