Permintaan Quote
Melayu
951863Image VEL24US240-UK-JA.XP Power
VEL24US240-UK-JA
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    VEL24US240-UK-JA
  • Penerangan
    AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 24W
  • Model ECAD
  • Berat
    0.188 lb (85.28g)
  • Voltan - Output
    24V
  • Voltan - Input
    90 ~ 264 VAC
  • Saiz / Dimensi
    3.54" L x 1.95" W x 1.97" H (90.0mm x 49.5mm x 50.0mm)
  • Siri
    VEL24 (24W)
  • rantau Digunakan
    United Kingdom
  • Kuasa (Watt)
    24W
  • polarisasi
    Positive Center
  • penyambung output
    Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 12.0mm
  • Nama lain
  • Suhu Operasi
    0°C ~ 50°C
  • No Penggunaan Beban Power
    100mW (Max)
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    Not Applicable
  • Pengilang Standard Lead Time
    15 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Jenis Input
    Fixed Blade
  • penyambung Input
    BS 1363
  • borang
    Wall Mount
  • kecekapan
    Level VI, CoC Tier 2
  • Penerangan terperinci
    24V 24W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
  • Semasa - Output (Max)
    1A
  • Cord Panjang
    59" (1.50m)