Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > 9T08052A3003DAHFT
Permintaan Quote
Melayu
3739344Image 9T08052A3003DAHFT.Yageo
9T08052A3003DAHFT
  • Nombor Bahagian
    9T08052A3003DAHFT
  • Penerangan
    RES SMD 300K OHM 0.5% 1/8W 0805
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±0.5%
  • suhu Pekali
    ±100ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    0805
  • Saiz / Dimensi
    0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
  • Siri
    RT
  • Mod panel
    300 kOhms
  • Kuasa (Watt)
    0.125W, 1/8W
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    0805 (2012 Metric)
  • Nama lain
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 155°C
  • Bilangan Penamatan
    2
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.024" (0.60mm)
  • ciri-ciri
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    300 kOhms ±0.5% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Thin Film