Rumah > Produk > Perintang > Melalui Hole Perintang > FMF3WSFRE73-110R
Permintaan Quote
Melayu
FMF3WSFRE73-110R
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
5000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    FMF3WSFRE73-110R
  • Penerangan
    RES MF 3W 1% AXIAL
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    ±50ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    Axial
  • Saiz / Dimensi
    0.197" Dia x 0.610" L (5.00mm x 15.50mm)
  • Siri
    FMF
  • Mod panel
    110 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    3W
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    Axial
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 155°C
  • Bilangan Penamatan
    2
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
  • ciri-ciri
    Flame Proof, Safety
  • Penerangan terperinci
    110 Ohms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film