Rumah > Produk > Perintang > Melalui Hole Perintang > FMF3WSFRE73-62R
Permintaan Quote
Melayu
FMF3WSFRE73-62R
  • Nombor Bahagian
    FMF3WSFRE73-62R
  • Penerangan
    RES MF 3W 1% AXIAL
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    ±50ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.197" Dia x 0.610" L (5.00mm x 15.50mm)
  • Mod panel
    62 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    3W
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 155°C
  • Penerangan terperinci
    62 Ohms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film