Rumah > Produk > Perintang > Melalui Hole Perintang > FMP100FRE52-2K1
Permintaan Quote
Melayu
FMP100FRE52-2K1
  • Nombor Bahagian
    FMP100FRE52-2K1
  • Penerangan
    RES MF 1W 1% AXIAL
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    ±50ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
  • Mod panel
    2.1 kOhms
  • Kuasa (Watt)
    1W
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 155°C
  • Penerangan terperinci
    2.1 kOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film