Rumah > Produk > Perintang > Melalui Hole Perintang > FMP200FBF52-23K2
Permintaan Quote
Melayu
FMP200FBF52-23K2
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
5000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    FMP200FBF52-23K2
  • Penerangan
    RES MF 2W 1% AXIAL
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    ±100ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    Axial
  • Saiz / Dimensi
    0.154" Dia x 0.354" L (3.90mm x 9.00mm)
  • Siri
    FMP
  • Mod panel
    23.2 kOhms
  • Kuasa (Watt)
    2W
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Axial
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 155°C
  • Bilangan Penamatan
    2
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
  • ciri-ciri
    Flame Proof, Safety
  • Penerangan terperinci
    23.2 kOhms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film