Rumah > Produk > Perintang > Melalui Hole Perintang > FMP200FRE52-523K
Permintaan Quote
Melayu
FMP200FRE52-523K
  • Nombor Bahagian
    FMP200FRE52-523K
  • Penerangan
    RES MF 2W 1% AXIAL
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    ±50ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.154" Dia x 0.354" L (3.90mm x 9.00mm)
  • Mod panel
    523 kOhms
  • Kuasa (Watt)
    2W
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 155°C
  • Penerangan terperinci
    523 kOhms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film