Rumah > Produk > Perintang > Melalui Hole Perintang > MFR-25FRE52-23K2
Permintaan Quote
Melayu
MFR-25FRE52-23K2
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
5000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    MFR-25FRE52-23K2
  • Penerangan
    RES MF 1/4W 1% AXIAL
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    ±50ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    Axial
  • Saiz / Dimensi
    0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
  • Siri
    MFR
  • Mod panel
    23.2 kOhms
  • Kuasa (Watt)
    0.25W, 1/4W
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    Axial
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 155°C
  • Bilangan Penamatan
    2
  • Pengilang Standard Lead Time
    16 Weeks
  • Tinggi - Duduk (Max)
  • ciri-ciri
  • Penerangan terperinci
    23.2 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film