Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > MMF-25FRE48K7
Permintaan Quote
Melayu
MMF-25FRE48K7
  • Nombor Bahagian
    MMF-25FRE48K7
  • Penerangan
    RES SMD 1% 1/4W MELF
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    ±50ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
  • Mod panel
    48.7 kOhms
  • Kuasa (Watt)
    0.25W, 1/4W
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 155°C
  • Penerangan terperinci
    48.7 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor MELF, 0207 Metal Film