Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > MMF204FRE15R4
Permintaan Quote
Melayu
MMF204FRE15R4
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
6000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    MMF204FRE15R4
  • Penerangan
    RES SMD 1% 0.4W MELF
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    ±50ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    MELF
  • Saiz / Dimensi
    0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm)
  • Siri
    MMF
  • Mod panel
    15.4 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    0.4W
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    MELF, 0204
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 155°C
  • Bilangan Penamatan
    2
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
  • ciri-ciri
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    15.4 Ohms ±1% 0.4W Chip Resistor MELF, 0204 Metal Film